Uk

Автобус Харків - Львів: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Львів - Харків від 918 грн.
16:30
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
15 г. 45 хв.
08:15
Львів (ТЦ Скриня)
Перевізник: Яковлєв Михайло Юрійович ФОП
Модель автобусу:
СПРІНТЕР-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 15 г. 45 хв.
  • 11:00
    Сєвєродонецьк АВ
  • 14:55
    Ізюм
  • 16:25
    Харків АС-6
  • 17:05
    Харків Автовокзал
  • 18:25
    Красноград
  • 20:55
    Лубни (Мгарский монастир)
  • 21:55
    Пирятин АС
  • 23:25
    Бориспіль Аеропорт
  • 23:55
    Київ АС Київ
  • 01:30
    Житомир Автовокзал
  • 04:55
    Рівне Автовокзал
  • 05:55
    Луцьк
  • 08:15
    Львів (ТЦ Скриня)
  • Рейс: № 090
  • Перевізник: Яковлєв Михайло Юрійович ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:30
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
15 г. 20 хв.
21:50
Львів Автовокзал
вул. Стрийська, 109
Перевізник: Тернвояж ПП Б
Модель автобусу:
ВАНХОЛ-55
Маршрут рейсу
У дорозі: 15 г. 20 хв.
  • 06:30
    Харків Автовокзал
  • 07:40
    Валки
  • 08:50
    Полтава Автовокзал
  • 10:30
    Хорол АС-2
  • 11:10
    Лубни (Мгарский монастир)
  • 11:40
    Пирятин АС
  • 13:20
    Бориспіль
  • 13:50
    Київ АС Київ
  • 15:50
    Житомир Автовокзал
  • 18:20
    Рівне Автовокзал
  • 19:55
    Броди
  • 21:50
    Львів Автовокзал
  • 18:50
    Щецин
  • Рейс: № 105У-Б
  • Перевізник: Тернвояж ПП Б
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:00
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
16 г. 30 хв.
23:30
Львів Автовокзал
вул. Стрийська, 109
Перевізник: Бринцов Сергій Віталійович ФОП1
Модель автобусу:
СЕТРА-59
Маршрут рейсу
У дорозі: 16 г. 30 хв.
  • 07:00
    Харків Автовокзал
  • 09:00
    Полтава Автовокзал
  • 14:30
    Київ АС Київ
  • 17:00
    Житомир Автовокзал
  • 19:40
    Рівне Автовокзал
  • 23:30
    Львів Автовокзал
  • 13:30
    Познань
  • Рейс: № 070У
  • Перевізник: Бринцов Сергій Віталійович ФОП1
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:30
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
15 г. 20 хв.
22:50
Львів Автовокзал
вул. Стрийська, 109
Перевізник: Васильківтрансавто ПП
Модель автобусу:
МАН-50
Маршрут рейсу
У дорозі: 15 г. 20 хв.
  • 07:30
    Харків Автовокзал
  • 09:25
    Полтава Автовокзал
  • 10:58
    Хорол АС-2
  • 11:55
    Пирятин АС
  • 14:40
    Київ АС Київ
  • 17:00
    Житомир Автовокзал
  • 17:20
    Коростень
  • 19:25
    Сарни
  • 19:50
    Рівне Автовокзал
  • 21:10
    Ковель
  • 22:50
    Львів Автовокзал
  • 15:30
    Прага
  • Рейс: № 078У
  • Перевізник: Васильківтрансавто ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:00
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
19 г. 25 хв.
12:25
Львів Автовокзал
вул. Стрийська, 109
Перевізник: ВІНЕВ ТОВ
Модель автобусу:
СЕТРА-45
Маршрут рейсу
У дорозі: 19 г. 25 хв.
  • 14:30
    Мелітополь Автостанція
  • 16:55
    Харків Автовокзал
  • 18:25
    Дніпро Автовокзал
  • 20:50
    Кременчук
  • 21:50
    Олександрія
  • 22:45
    Кропивницький
  • 02:25
    Умань
  • 04:55
    Вінниця Автовокзал
  • 07:20
    Хмельницький Автовокзал
  • 09:25
    Тернопіль
  • 12:25
    Львів Автовокзал
  • 06:30
    Щецин
  • Рейс: № 5670У
  • Перевізник: ВІНЕВ ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
22:00
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
15 г. 50 хв.
13:50
Львів Автовокзал
вул. Стрийська, 109
Перевізник: Львівське АТП-14631 ТОВ
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС 45
Маршрут рейсу
У дорозі: 15 г. 50 хв.
  • 18:45
    Суми Автовокзал
  • 21:50
    Харків Автовокзал
  • 00:10
    Полтава Автовокзал
  • 02:35
    Лубни
  • 03:15
    Пирятин АС
  • 05:25
    Бориспіль Аеропорт
  • 05:50
    Київ АС Київ
  • 07:50
    Житомир Автовокзал
  • 08:55
    Новоград-Волинський
  • 09:50
    Рівне Автовокзал
  • 13:50
    Львів Автовокзал
  • 15:20
    Трускавець
  • 16:00
    Східниця
  • 08:00
    Щецин
  • Рейс: № 030У
  • Перевізник: Львівське АТП-14631 ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:00
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
16 г.
07:00
Львів Автовокзал
вул. Стрийська, 109
Перевізник: Кот Євгеній Васильович ФОП
Модель автобусу:
ВАНХОЛ-49
Маршрут рейсу
У дорозі: 16 г.
  • 15:00
    Харків Автовокзал
  • 16:20
    Валки
  • 17:55
    Полтава Автовокзал
  • 19:35
    Хорол АС-2
  • 20:05
    Лубни (Мгарский монастир)
  • 20:30
    Пирятин АС
  • 22:30
    Київ ст.м. Харківська
  • 23:20
    Київ ст.м. Житомирська
  • 01:00
    Житомир Автовокзал
  • 03:40
    Рівне (зупинка)
  • 07:00
    Львів Автовокзал
  • 10:00
    Івано-Франківськ автобусна зупинка
  • 11:05
    Яремче автобусна зупинка
  • 11:50
    Буковель 1 паркінг
  • Рейс: № 1418
  • Перевізник: Кот Євгеній Васильович ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
23:00
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
18 г. 10 хв.
17:10
Львів Автовокзал
вул. Стрийська, 109
Перевізник: Стецик Тарас Володимирович ФОП
Модель автобусу:
ВОЛЬВО-47
Маршрут рейсу
У дорозі: 18 г. 10 хв.
  • 23:00
    Харків Автовокзал
  • 01:30
    Полтава Автовокзал
  • 03:30
    Лубни
  • 06:05
    Бориспіль Аеропорт
  • 08:00
    Київ АС Київ
  • 10:20
    Житомир Автовокзал
  • 11:35
    Новоград-Волинський
  • 13:10
    Рівне Автовокзал
  • 14:05
    Дубно Автовокзал
  • 15:50
    Тернопіль
  • 17:10
    Львів Автовокзал
  • 19:30
    Стрий
  • 20:15
    Сколе
  • 22:10
    Мукачеве
  • 23:05
    Ужгород
  • 16:55
    Прага
  • Рейс: № 104У
  • Перевізник: Стецик Тарас Володимирович ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:00
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
15 г. 30 хв.
07:30
Львів (ТЦ Скриня)
Перевізник: Полях Ольга Миколаївна ФОП
Модель автобусу:
РЕНО МАСТЕР-11
Маршрут рейсу
У дорозі: 15 г. 30 хв.
  • 16:00
    Харків Автовокзал
  • 20:59
    Пирятин
  • 22:15
    Бориспіль Аеропорт
  • 00:55
    Житомир (Зупинка)
  • 02:35
    Рівне (зупинка)
  • 03:35
    Луцьк
  • 07:30
    Львів (ТЦ Скриня)
  • Рейс: № 1212П
  • Перевізник: Полях Ольга Миколаївна ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:10
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
15 г. 5 хв.
08:15
Львів (ТЦ Скриня)
Перевізник: Яковлєв Михайло Юрійович ФОП
Модель автобусу:
СПРІНТЕР-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 15 г. 5 хв.
  • 11:00
    Сєвєродонецьк АВ
  • 14:55
    Ізюм
  • 16:25
    Харків АС-6
  • 17:05
    Харків Автовокзал
  • 18:25
    Красноград
  • 20:55
    Лубни (Мгарский монастир)
  • 21:55
    Пирятин АС
  • 23:25
    Бориспіль Аеропорт
  • 23:55
    Київ АС Київ
  • 01:30
    Житомир Автовокзал
  • 04:55
    Рівне Автовокзал
  • 05:55
    Луцьк
  • 08:15
    Львів (ТЦ Скриня)
  • Рейс: № 090
  • Перевізник: Яковлєв Михайло Юрійович ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Харків - Львів доступно 10 автобусних маршрутів, та 9 перевізників.
  • З них 6 прямих рейсів, а 4 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Харків - Львів від 595.98 ₴ до 793.98 ₴.
  • Середній час в дорозі: 16 г. 17 хв., а найшвидший рейс 15 г. 5 хв.
  • Найшвидше прибуття до Львів: 21:50, автостанція Львів Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Львів: 17:10, автостанція Львів Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 715 ₴.
  • Маршрут автобуса Харків - Львів можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 07:00
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
  • 23:30
    Львів Автовокзал
    вул. Стрийська, 109
Перевізник: Бринцов Сергій Віталійович ФОП1
Самий швидкий
  • 17:10
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
  • 08:15
    Львів (ТЦ Скриня)
Перевізник: Яковлєв Михайло Юрійович ФОП
Раннє прибуття
  • 06:30
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
  • 21:50
    Львів Автовокзал
    вул. Стрийська, 109
Перевізник: Тернвояж ПП Б
Пізне прибуття
  • 23:00
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
  • 17:10
    Львів Автовокзал
    вул. Стрийська, 109
Перевізник: Стецик Тарас Володимирович ФОП