Uk

Автобус Миколаїв - Варшава: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Варшава - Миколаїв від 1300 грн.
00:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
25 г. 10 хв.
01:50
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Остапчук В.В. ФОП (МЖР-1)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 25 г. 10 хв.
  • 00:40
    Миколаїв Автовокзал
  • 01:50
    Варшава-Західна
  • Рейс: № 00114
  • Перевізник: Остапчук В.В. ФОП (МЖР-1)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
01:25
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
22 г. 55 хв.
00:20
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Стецик Т.В. ФОП (МЖР-1)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 22 г. 55 хв.
  • 00:05
    Геничеськ
  • 00:10
    Херсон Автовокзал
  • 01:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 03:05
    Вознесенськ
  • 03:45
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 04:30
    Первомайськ
  • 06:25
    Умань
  • 09:45
    Вінниця Автовокзал
  • 11:40
    Хмельницький Автовокзал
  • 14:30
    Тернопіль
  • 17:20
    Львів АС-8
  • 00:20
    Варшава-Західна
  • 01:25
    Плоньск
  • 02:35
    Млава
  • 04:25
    Оструда
  • 05:00
    Ілава
  • 05:15
    Ельблонг
  • 06:05
    Гданьск
  • 06:25
    Сопот
  • 06:40
    Гдиня
  • 07:00
    Вейхерове
  • 07:40
    Слупск
  • 10:25
    Колобжег
  • Рейс: № 00027-2
  • Перевізник: Стецик Т.В. ФОП (МЖР-1)
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
02:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
27 г. 20 хв.
06:00
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Полянський Е.Л. ФОП (МЖР-2)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 27 г. 20 хв.
  • 01:20
    Херсон Автовокзал
  • 02:30
    Миколаїв Автовокзал
  • 04:10
    Вознесенськ
  • 04:55
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 06:00
    Первомайськ
  • 08:10
    Умань
  • 11:20
    Вінниця Автовокзал
  • 13:50
    Хмельницький Автовокзал
  • 15:50
    Тернопіль
  • 18:50
    Львів АС-8
  • 02:00
    Кельце
  • 03:40
    Радом
  • 06:00
    Варшава-Західна
  • 08:00
    Лодзь
  • 08:40
    Конін
  • 10:10
    Познань
  • Рейс: № 00102
  • Перевізник: Полянський Е.Л. ФОП (МЖР-2)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
02:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
22 г. 50 хв.
01:30
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Полянський Е.Л. ФОП (МЖР-2)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 22 г. 50 хв.
  • 01:20
    Херсон Автовокзал
  • 02:30
    Миколаїв Автовокзал
  • 04:10
    Вознесенськ
  • 04:55
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 06:00
    Первомайськ
  • 08:10
    Умань
  • 11:20
    Вінниця Автовокзал
  • 13:50
    Хмельницький Автовокзал
  • 15:50
    Тернопіль
  • 18:50
    Львів АС-8
  • 23:00
    Люблін
  • 01:30
    Варшава-Західна
  • 03:25
    Плоцьк
  • 04:55
    Влоцлавек
  • 05:55
    Торунь
  • 06:45
    Бидгощ
  • 07:45
    Грудзйондз
  • 08:25
    Тчев
  • 09:05
    Гданьск
  • 09:45
    Гдиня
  • 11:30
    Слупск
  • Рейс: № 00102-1
  • Перевізник: Полянський Е.Л. ФОП (МЖР-2)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
02:50
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
26 г. 45 хв.
05:35
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Гал-Всесвіт ТОВ (МЖР-1)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 26 г. 45 хв.
  • 00:10
    Херсон Автовокзал
  • 02:40
    Миколаїв Автовокзал
  • 06:00
    Одеса Автовокзал
  • 10:20
    Умань
  • 12:50
    Вінниця Автовокзал
  • 15:50
    Хмельницький Автовокзал
  • 18:25
    Тернопіль
  • 21:05
    Львів Автовокзал
  • 21:50
    Львів АС-8
  • 05:35
    Варшава-Західна
  • 09:45
    Оструда
  • 10:55
    Ельблонг
  • 12:00
    Гданьск
  • Рейс: № 00109-1
  • Перевізник: Гал-Всесвіт ТОВ (МЖР-1)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
24 г. 20 хв.
07:40
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: АТП Поділля-Тур ПП (МЖР-1)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 24 г. 20 хв.
  • 06:00
    Херсон Автовокзал
  • 07:00
    Миколаїв Автовокзал
  • 08:10
    Коблеве Автостанція
  • 09:45
    Одеса Автовокзал
  • 13:45
    Умань
  • 16:20
    Вінниця Автовокзал
  • 17:45
    Летичів
  • 18:40
    Хмельницький Автовокзал
  • 20:50
    Тернопіль
  • 21:55
    Золочів
  • 23:00
    Львів Автовокзал
  • 02:35
    Замосць
  • 04:30
    Люблін
  • 06:10
    Радом
  • 07:00
    Груец
  • 07:40
    Варшава-Західна
  • 08:30
    Плоньск
  • 09:40
    Млава
  • 13:10
    Оструда
  • 14:30
    Ельблонг
  • 15:40
    Гданьск
  • 16:20
    Гдиня
  • Рейс: № 00092
  • Перевізник: АТП Поділля-Тур ПП (МЖР-1)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:25
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
27 г. 45 хв.
12:10
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Ковельське АТП ТДВ (МЖР)
Модель автобусу:
БОВА-50
Маршрут рейсу
У дорозі: 27 г. 45 хв.
  • 07:00
    Херсон Автовокзал
  • 08:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 14:50
    Умань
  • 17:15
    Вінниця Автовокзал
  • 19:20
    Хмельницький Автовокзал
  • 21:25
    Тернопіль
  • 23:30
    Львів Автовокзал
  • 00:15
    Львів АС-8
  • 07:45
    Люблін
  • 08:50
    Пулави
  • 11:25
    Томашув-Мазовецкий
  • 12:10
    Варшава-Західна
  • 14:35
    Кутно
  • 15:20
    Влоцлавек
  • 16:25
    Торунь
  • 17:05
    Бидгощ
  • 18:50
    Грудзйондз
  • 19:50
    Старогард-Гданьский
  • 20:10
    Тчев
  • 20:45
    Гданьск
  • 22:00
    Гдиня
  • Рейс: № 00014
  • Перевізник: Ковельське АТП ТДВ (МЖР)
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:15
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
22 г. 35 хв.
10:50
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП (МЖР-1)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 22 г. 35 хв.
  • 11:00
    Херсон Автовокзал
  • 12:05
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:45
    Вознесенськ
  • 14:20
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 15:25
    Первомайськ
  • 17:30
    Умань
  • 20:15
    Вінниця Автовокзал
  • 22:15
    Хмельницький Автовокзал
  • 00:25
    Тернопіль
  • 03:20
    Львів АС-8
  • 07:30
    Люблін
  • 10:50
    Варшава-Західна
  • Рейс: № 00001
  • Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП (МЖР-1)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
22:50
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
24 г. 40 хв.
23:30
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: СОП-Транс ПП (МЖР-1)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 24 г. 40 хв.
  • 21:30
    Херсон Автовокзал
  • 22:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 00:50
    Одеса Автовокзал
  • 05:50
    Умань
  • 08:50
    Вінниця Автовокзал
  • 11:05
    Хмельницький Автовокзал
  • 13:15
    Тернопіль
  • 15:45
    Львів Автовокзал
  • 23:30
    Варшава-Західна
  • 01:30
    Лодзь
  • 04:30
    Познань
  • 08:30
    Щецин
  • Рейс: № 00032
  • Перевізник: СОП-Транс ПП (МЖР-1)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
22:50
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
24 г. 35 хв.
23:25
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: СОП-Транс ПП (МЖР-1)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 24 г. 35 хв.
  • 21:30
    Херсон Автовокзал
  • 22:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 00:50
    Одеса Автовокзал
  • 05:50
    Умань
  • 08:50
    Вінниця Автовокзал
  • 11:05
    Хмельницький Автовокзал
  • 13:15
    Тернопіль
  • 15:40
    Львів Автовокзал
  • 20:20
    Люблін
  • 23:25
    Варшава-Західна
  • 01:20
    Плоцьк
  • 04:10
    Бидгощ
  • 07:20
    Гданьск
  • 08:00
    Гдиня
  • Рейс: № 00077
  • Перевізник: СОП-Транс ПП (МЖР-1)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Миколаїв - Варшава доступно 10 автобусних маршрутів, та 8 перевізників.
  • З них 0 прямих рейсів, а 10 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Миколаїв - Варшава від 1364 ₴ до 1881 ₴.
  • Середній час в дорозі: 24 г. 53 хв., а найшвидший рейс 22 г. 35 хв.
  • Найшвидше прибуття до Варшава: 00:20, автостанція Варшава-Західна.
  • Найпізніше прибуття до Варшава: 23:30, автостанція Варшава-Західна.
  • Середня вартість квитків: 1829 ₴.
  • Маршрут автобуса Миколаїв - Варшава можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 12:15
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 10:50
    Варшава-Західна
    Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП (МЖР-1)
Самий швидкий
  • 12:15
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 10:50
    Варшава-Західна
    Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП (МЖР-1)
Раннє прибуття
  • 01:25
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 00:20
    Варшава-Західна
    Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Стецик Т.В. ФОП (МЖР-1)
Пізне прибуття
  • 22:50
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 23:30
    Варшава-Західна
    Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: СОП-Транс ПП (МЖР-1)