Uk

Автобус Миколаїв Варшава: купити квиток на автобус Миколаїв Варшава за найкращою ціною - inBus

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Варшава - Миколаїв від 1359 грн.
01:25
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
22 г. 55 хв.
00:20
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Стецик Т.В. ФОП (МЖР-1)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 22 г. 55 хв.
  • 00:05
    Геничеськ
  • 00:10
    Херсон Автовокзал
  • 01:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 03:05
    Вознесенськ
  • 03:45
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 04:30
    Первомайськ
  • 06:25
    Умань
  • 09:45
    Вінниця Автовокзал
  • 11:40
    Хмельницький Автовокзал
  • 14:30
    Тернопіль
  • 17:20
    Львів АС-8
  • 00:20
    Варшава-Західна
  • 01:25
    Плоньск
  • 02:35
    Млава
  • 04:25
    Оструда
  • 05:00
    Ілава
  • 05:15
    Ельблонг
  • 06:05
    Гданьск
  • 06:25
    Сопот
  • 06:40
    Гдиня
  • 07:00
    Вейхерове
  • 07:40
    Слупськ АВ
  • 10:00
    Кошалин
  • 10:25
    Колобжег
  • Рейс: № 00027-2
  • Перевізник: Стецик Т.В. ФОП (МЖР-1)
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
02:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
22 г. 50 хв.
01:30
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: МАГРЕН ТОВ (МЖР)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 22 г. 50 хв.
  • 01:20
    Херсон Автовокзал
  • 02:30
    Миколаїв Автовокзал
  • 04:10
    Вознесенськ
  • 04:55
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 06:00
    Первомайськ
  • 08:10
    Умань
  • 11:20
    Вінниця Автовокзал
  • 13:50
    Хмельницький Автовокзал
  • 15:50
    Тернопіль
  • 18:50
    Львів АС-8
  • 23:00
    Люблін
  • 01:30
    Варшава-Західна
  • 03:25
    Плоцьк
  • 04:55
    Влоцлавек
  • 05:55
    Торунь
  • 06:45
    Бидгощ
  • 07:45
    Грудзйондз
  • 08:25
    Тчев
  • 09:05
    Гданьск
  • 09:45
    Гдиня
  • 11:30
    Слупськ АВ
  • Рейс: № 00102-1
  • Перевізник: МАГРЕН ТОВ (МЖР)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
25 г. 30 хв.
08:00
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП (МЖР-2)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 25 г. 30 хв.
  • 05:20
    Херсон Автовокзал
  • 06:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 08:10
    Вознесенськ
  • 08:55
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 09:35
    Первомайськ
  • 11:20
    Умань
  • 13:30
    Вінниця Автовокзал
  • 16:00
    Хмельницький Автовокзал
  • 18:20
    Тернопіль
  • 21:00
    Львів АС-8
  • 06:00
    Люблін
  • 08:00
    Варшава-Західна
  • 10:00
    Лодзь
  • 13:10
    Познань
  • 15:20
    Зелена Гура
  • Рейс: № 00100
  • Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП (МЖР-2)
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:45
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
24 г. 5 хв.
07:50
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Савченко Г.І. ФОП (МЖР-1)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 24 г. 5 хв.
  • 07:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 09:10
    Коблеве Автостанція
  • 10:15
    Одеса АС Привокзальна
  • 10:40
    Одеса Автовокзал
  • 14:45
    Умань
  • 18:20
    Київ Автовокзал
  • 20:30
    Житомир Автовокзал
  • 23:35
    Рівне Автовокзал
  • 01:00
    Луцьк
  • 02:30
    Володимир-Волинський
  • 02:50
    Хелм
  • 05:25
    Люблін
  • 07:50
    Варшава-Західна
  • 10:00
    Лодзь
  • 11:55
    Ченстохова
  • 13:25
    Катовіце
  • Рейс: № 00073
  • Перевізник: Савченко Г.І. ФОП (МЖР-1)
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 10 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:25
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
28 г. 5 хв.
12:30
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Ковельське АТП ТДВ (МЖР)
Модель автобусу:
БОВА-50
Маршрут рейсу
У дорозі: 28 г. 5 хв.
  • 07:00
    Херсон Автовокзал
  • 08:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 14:40
    Умань
  • 17:15
    Вінниця Автовокзал
  • 19:15
    Хмельницький Автовокзал
  • 21:15
    Тернопіль
  • 00:01
    Львів Автовокзал
  • 00:07
    Львів АС-8
  • 07:10
    Люблін
  • 08:00
    Пулави
  • 10:25
    Томашув-Мазовецкий
  • 12:30
    Варшава-Західна
  • 14:25
    Плоцьк
  • 15:25
    Влоцлавек
  • 16:30
    Торунь
  • 17:20
    Бидгощ
  • 18:55
    Грудзйондз
  • 19:55
    Старогард-Гданьский
  • 20:15
    Тчев
  • 21:00
    Гданьск
  • 22:10
    Гдиня
  • Рейс: № 00014
  • Перевізник: Ковельське АТП ТДВ (МЖР)
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:25
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
22 г. 40 хв.
08:05
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: САНСАН ТОВ (МЖР)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 22 г. 40 хв.
  • 09:25
    Миколаїв Автовокзал
  • 08:05
    Варшава-Західна
  • Рейс: № 00127
  • Перевізник: САНСАН ТОВ (МЖР)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 7 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:15
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
22 г. 35 хв.
10:50
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП (МЖР-2)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 22 г. 35 хв.
  • 11:00
    Херсон Автовокзал
  • 12:05
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:45
    Вознесенськ
  • 14:20
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 15:25
    Первомайськ
  • 17:30
    Умань
  • 20:15
    Вінниця Автовокзал
  • 22:15
    Хмельницький Автовокзал
  • 00:25
    Тернопіль
  • 03:20
    Львів АС-8
  • 07:30
    Люблін
  • 10:50
    Варшава-Західна
  • Рейс: № 00001
  • Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП (МЖР-2)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
22:50
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
24 г. 35 хв.
23:25
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Голден Плюс Транс ТОВ (МЖР)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 24 г. 35 хв.
  • 21:30
    Херсон Автовокзал
  • 22:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 00:50
    Одеса Автовокзал
  • 05:50
    Умань
  • 08:50
    Вінниця Автовокзал
  • 11:05
    Хмельницький Автовокзал
  • 13:15
    Тернопіль
  • 15:45
    Львів Автовокзал
  • 20:20
    Люблін
  • 23:25
    Варшава-Західна
  • 01:30
    Лодзь
  • 04:30
    Познань
  • 07:00
    Гожув-Велькопольськи
  • 08:30
    Щецин
  • Рейс: № 00032
  • Перевізник: Голден Плюс Транс ТОВ (МЖР)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Миколаїв - Варшава доступно 8 автобусних маршрутів, та 7 перевізників.
  • З них 1 прямих рейсів, а 7 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Миколаїв - Варшава від 1281.28 ₴ до 1711.71 ₴.
  • Середній час в дорозі: 24 г. 9 хв., а найшвидший рейс 22 г. 35 хв.
  • Найшвидше прибуття до Варшава: 00:20, автостанція Варшава-Західна.
  • Найпізніше прибуття до Варшава: 23:25, автостанція Варшава-Західна.
  • Середня вартість квитків: 1627 ₴.
  • Маршрут автобуса Миколаїв - Варшава можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 06:30
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 08:00
    Варшава-Західна
    Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП (МЖР-2)
Самий швидкий
  • 12:15
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 10:50
    Варшава-Західна
    Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП (МЖР-2)
Раннє прибуття
  • 01:25
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 00:20
    Варшава-Західна
    Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Стецик Т.В. ФОП (МЖР-1)
Пізне прибуття
  • 22:50
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 23:25
    Варшава-Західна
    Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Голден Плюс Транс ТОВ (МЖР)