Uk

Автобус Миколаїв - Варшава: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Варшава - Миколаїв від 1359 грн.
01:25
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
22 г. 55 хв.
00:20
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Стецик Т.В. ФОП (МЖР-1)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 22 г. 55 хв.
  • 00:05
    Геничеськ
  • 00:10
    Херсон Автовокзал
  • 01:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 03:05
    Вознесенськ
  • 03:45
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 04:30
    Первомайськ
  • 06:25
    Умань
  • 09:45
    Вінниця Автовокзал
  • 11:40
    Хмельницький Автовокзал
  • 14:30
    Тернопіль
  • 17:20
    Львів АС-8
  • 00:20
    Варшава-Західна
  • 01:25
    Плоньск
  • 02:35
    Млава
  • 04:25
    Оструда
  • 05:00
    Ілава
  • 05:15
    Ельблонг
  • 06:05
    Гданьск
  • 06:25
    Сопот
  • 06:40
    Гдиня
  • 07:00
    Вейхерове
  • 07:40
    Слупськ АВ
  • 10:00
    Кошалин
  • 10:25
    Колобжег
  • Рейс: № 00027-2
  • Перевізник: Стецик Т.В. ФОП (МЖР-1)
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
02:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
27 г.
05:30
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Гал-Всесвіт ТОВ (МЖР-1)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 27 г.
  • 01:00
    Херсон Автовокзал
  • 02:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 06:15
    Одеса Автовокзал
  • 09:50
    Умань
  • 12:50
    Вінниця Автовокзал
  • 15:50
    Хмельницький Автовокзал
  • 18:25
    Тернопіль
  • 20:45
    Львів Автовокзал
  • 21:40
    Львів АС-8
  • 05:30
    Варшава-Західна
  • 06:55
    Плоньск
  • 08:15
    Млава
  • 09:40
    Оструда
  • 10:50
    Ельблонг
  • 11:55
    Гданьск
  • 12:25
    Сопот
  • 13:00
    Гдиня
  • Рейс: № 00109-1
  • Перевізник: Гал-Всесвіт ТОВ (МЖР-1)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
02:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
22 г. 50 хв.
01:30
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Полянський Е.Л. ФОП (МЖР-2)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 22 г. 50 хв.
  • 01:20
    Херсон Автовокзал
  • 02:30
    Миколаїв Автовокзал
  • 04:10
    Вознесенськ
  • 04:55
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 06:00
    Первомайськ
  • 08:10
    Умань
  • 11:20
    Вінниця Автовокзал
  • 13:50
    Хмельницький Автовокзал
  • 15:50
    Тернопіль
  • 18:50
    Львів АС-8
  • 23:00
    Люблін
  • 01:30
    Варшава-Західна
  • 03:25
    Плоцьк
  • 04:55
    Влоцлавек
  • 05:55
    Торунь
  • 06:45
    Бидгощ
  • 07:45
    Грудзйондз
  • 08:25
    Тчев
  • 09:05
    Гданьск
  • 09:45
    Гдиня
  • 11:30
    Слупськ АВ
  • Рейс: № 00102-1
  • Перевізник: Полянський Е.Л. ФОП (МЖР-2)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
22 г. 40 хв.
05:00
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Автотранзит ПП (МЖР)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 22 г. 40 хв.
  • 05:00
    Херсон Автовокзал
  • 06:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 07:55
    Вознесенськ
  • 08:40
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 09:30
    Первомайськ
  • 10:25
    Голованівськ
  • 11:20
    Умань
  • 12:15
    Жашків Автостанція
  • 14:40
    Київ АС Київ
  • 16:40
    Житомир Автовокзал
  • 19:20
    Рівне Автовокзал
  • 20:40
    Луцьк
  • 21:55
    Володимир-Волинський
  • 02:35
    Люблін
  • 05:00
    Варшава-Західна
  • 06:40
    Лодзь
  • 08:20
    Влоцлавек
  • 09:15
    Торунь
  • 10:00
    Бидгощ
  • 11:30
    Грудзйондз
  • 13:05
    Гданьск
  • 14:00
    Гдиня
  • 14:30
    Вейхерове
  • Рейс: № 00084-2
  • Перевізник: Автотранзит ПП (МЖР)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
22 г. 40 хв.
05:00
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Автотранзит ПП (МЖР)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 22 г. 40 хв.
  • 05:00
    Херсон Автовокзал
  • 06:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 07:55
    Вознесенськ
  • 08:40
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 09:30
    Первомайськ
  • 10:25
    Голованівськ
  • 11:20
    Умань
  • 12:15
    Жашків Автостанція
  • 14:40
    Київ АС Київ
  • 17:05
    Коростень
  • 19:10
    Сарни
  • 21:05
    Ковель
  • 01:25
    Люблін
  • 05:00
    Варшава-Західна
  • 07:00
    Лодзь
  • 08:30
    Конін
  • 10:05
    Познань
  • 11:10
    Свебодзин
  • 12:20
    Гожув-Велькопольськи
  • 14:00
    Щецин
  • Рейс: № 00084-3
  • Перевізник: Автотранзит ПП (МЖР)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
25 г. 30 хв.
08:00
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП (МЖР-2)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 25 г. 30 хв.
  • 05:20
    Херсон Автовокзал
  • 06:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 08:10
    Вознесенськ
  • 08:55
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 09:35
    Первомайськ
  • 11:20
    Умань
  • 13:30
    Вінниця Автовокзал
  • 16:00
    Хмельницький Автовокзал
  • 18:20
    Тернопіль
  • 21:00
    Львів АС-8
  • 06:00
    Люблін
  • 08:00
    Варшава-Західна
  • 10:00
    Лодзь
  • 13:10
    Познань
  • 15:20
    Зелена Гура
  • Рейс: № 00100
  • Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП (МЖР-2)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
24 г. 20 хв.
07:40
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: АТП Поділля-Тур ПП (МЖР-1)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 24 г. 20 хв.
  • 06:00
    Херсон Автовокзал
  • 07:00
    Миколаїв Автовокзал
  • 08:10
    Коблеве Автостанція
  • 09:45
    Одеса Автовокзал
  • 13:45
    Умань
  • 16:20
    Вінниця Автовокзал
  • 17:45
    Летичів
  • 18:40
    Хмельницький Автовокзал
  • 20:50
    Тернопіль
  • 21:55
    Золочів
  • 23:00
    Львів Автовокзал
  • 06:10
    Радом
  • 07:00
    Груец
  • 07:40
    Варшава-Західна
  • 08:30
    Плоньск
  • 09:40
    Млава
  • 10:50
    Ольштинек
  • 13:10
    Оструда
  • 14:30
    Ельблонг
  • 15:40
    Гданьск
  • 16:20
    Гдиня
  • Рейс: № 00092
  • Перевізник: АТП Поділля-Тур ПП (МЖР-1)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:25
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
22 г. 40 хв.
08:05
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: САНСАН ТОВ (МЖР)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 22 г. 40 хв.
  • 09:25
    Миколаїв Автовокзал
  • 08:05
    Варшава-Західна
  • Рейс: № 00127
  • Перевізник: САНСАН ТОВ (МЖР)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:15
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
22 г. 35 хв.
10:50
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП (МЖР-2)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 22 г. 35 хв.
  • 11:00
    Херсон Автовокзал
  • 12:05
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:45
    Вознесенськ
  • 14:20
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 15:25
    Первомайськ
  • 17:30
    Умань
  • 20:15
    Вінниця Автовокзал
  • 22:15
    Хмельницький Автовокзал
  • 00:25
    Тернопіль
  • 03:20
    Львів АС-8
  • 07:30
    Люблін
  • 10:50
    Варшава-Західна
  • Рейс: № 00001
  • Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП (МЖР-2)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
23 г. 25 хв.
16:45
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Зесен Транс МТК ТОВ (МЖР)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 23 г. 25 хв.
  • 16:00
    Херсон Автовокзал
  • 17:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 19:10
    Одеса Автовокзал
  • 22:50
    Умань
  • 02:00
    Вінниця Автовокзал
  • 04:10
    Хмельницький Автовокзал
  • 06:00
    Тернопіль
  • 08:00
    Львів Автовокзал
  • 08:50
    Львів АС-8
  • 13:00
    Люблін
  • 16:45
    Варшава-Західна
  • 18:50
    Лодзь
  • 22:00
    Познань
  • Рейс: № 00128
  • Перевізник: Зесен Транс МТК ТОВ (МЖР)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
22:50
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
24 г. 35 хв.
23:25
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Голден Плюс Транс ТОВ (МЖР)
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 24 г. 35 хв.
  • 21:30
    Херсон Автовокзал
  • 22:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 00:50
    Одеса Автовокзал
  • 05:50
    Умань
  • 08:50
    Вінниця Автовокзал
  • 11:05
    Хмельницький Автовокзал
  • 13:15
    Тернопіль
  • 15:45
    Львів Автовокзал
  • 20:20
    Люблін
  • 23:25
    Варшава-Західна
  • 01:30
    Лодзь
  • 04:30
    Познань
  • 07:00
    Гожув-Велькопольськи
  • 08:30
    Щецин
  • Рейс: № 00032
  • Перевізник: Голден Плюс Транс ТОВ (МЖР)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Миколаїв - Варшава доступно 11 автобусних маршрутів, та 9 перевізників.
  • З них 0 прямих рейсів, а 11 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Миколаїв - Варшава від 1494.9 ₴ до 1692.9 ₴.
  • Середній час в дорозі: 23 г. 44 хв., а найшвидший рейс 22 г. 35 хв.
  • Найшвидше прибуття до Варшава: 00:20, автостанція Варшава-Західна.
  • Найпізніше прибуття до Варшава: 23:25, автостанція Варшава-Західна.
  • Середня вартість квитків: 1639 ₴.
  • Маршрут автобуса Миколаїв - Варшава можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 06:30
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 08:00
    Варшава-Західна
    Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП (МЖР-2)
Самий швидкий
  • 12:15
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 10:50
    Варшава-Західна
    Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП (МЖР-2)
Раннє прибуття
  • 01:25
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 00:20
    Варшава-Західна
    Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Стецик Т.В. ФОП (МЖР-1)
Пізне прибуття
  • 22:50
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 23:25
    Варшава-Західна
    Єрусалимські Алеї, 144
Перевізник: Голден Плюс Транс ТОВ (МЖР)