Uk

Автобус Краматорськ - Добропілля: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
06:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 50 хв.
08:00
Добропілля
вул. Івана Франка, 12
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ПАЗ-23
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 06:10
    Краматорськ
  • 06:20
    Краматорськ ЗЛ
  • 08:00
    Добропілля
  • 08:24
    Білицьке
  • 08:48
    Покровськ Автовокзал
  • Рейс: № 1157
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 23 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 15 хв.
07:40
Добропілля
вул. Івана Франка, 12
Перевізник: Курінний Сергій Анатолійович 22
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 04:00
    Святогірськ Автовокзал
  • 04:50
    Лиман
  • 05:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 06:20
    Краматорськ
  • 07:40
    Добропілля
  • 08:30
    Покровськ Автовокзал
  • 08:54
    Селидове
  • 09:14
    Гірник
  • 09:35
    Курахове
  • 09:50
    Успенівка
  • 10:30
    Вугледар Автостанція
  • 10:40
    Павлівка
  • 10:53
    Володимирівка
  • 11:28
    Волноваха АС 2
  • 11:30
    Волноваха
  • 11:41
    Дмитрівка
  • 11:46
    Стрітенка
  • 12:03
    Привільне
  • 12:45
    Маріуполь Автовокзал
  • 13:00
    Маріуполь АС-2
  • 13:35
    Мангуш
  • 14:14
    Урзуф
  • 15:05
    Бердянськ
  • Рейс: № 965
  • Перевізник: Курінний Сергій Анатолійович 22
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 15 хв.
07:50
Добропілля
вул. Івана Франка, 12
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Рута-22
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 06:10
    Слов'янськ Автостанція
  • 06:30
    Краматорськ
  • 07:50
    Добропілля
  • 08:17
    Білицьке
  • 08:40
    Покровськ Автовокзал
  • Рейс: № 5473
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 5 хв.
08:55
Добропілля
вул. Івана Франка, 12
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 5 хв.
  • 07:50
    Краматорськ
  • 08:55
    Добропілля
  • Рейс: № 1631
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 20 хв.
09:20
Добропілля
вул. Івана Франка, 12
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 06:30
    Святогірськ Автовокзал
  • 06:35
    Богородичне
  • 07:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 07:55
    Краматорськ
  • 08:26
    Андріївка
  • 08:35
    Новотроїцьке
  • 09:20
    Добропілля
  • 09:50
    Білицьке
  • 10:20
    Покровськ Автовокзал
  • 10:45
    Селидове
  • 11:15
    Курахове
  • 11:34
    Успенівка
  • 12:10
    Вугледар Автостанція
  • 12:25
    Павлівка
  • 12:40
    Володимирівка
  • 13:03
    Волноваха АС 2
  • 13:05
    Волноваха
  • 13:22
    Дмитрівка
  • 13:29
    Стрітенка
  • 13:40
    Анадоль
  • 13:58
    Привільне
  • 14:15
    Маріуполь Автовокзал
  • 14:30
    Маріуполь АС-2
  • 15:10
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • 15:34
    Юр’ївка
  • 15:45
    Урзуф
  • Рейс: № 1388А
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
2 г. 10 хв.
11:35
Добропілля
вул. Івана Франка, 12
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Модель автобусу:
Эталон-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 10 хв.
  • 08:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:20
    Краматорськ
  • 11:04
    Білозерське
  • 11:19
    Святогорівка
  • 11:35
    Добропілля
  • 11:55
    Білицьке
  • Рейс: № 1212
  • Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 15 хв.
12:15
Добропілля
вул. Івана Франка, 12
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Рута-22
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 10:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 10:55
    Краматорськ
  • 12:15
    Добропілля
  • 12:32
    Білицьке
  • 13:00
    Покровськ Автовокзал
  • 13:12
    Даченське
  • 13:25
    Селидове
  • Рейс: № 5930
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 15 хв.
12:45
Добропілля
вул. Івана Франка, 12
Перевізник: Курінний Олександр Сергійович
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 10:00
    Святогірськ Автовокзал
  • 10:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:20
    Краматорськ
  • 12:45
    Добропілля
  • 13:40
    Покровськ Залізничний вокзал
  • 13:55
    Покровськ Автовокзал
  • 14:25
    Селидове
  • 15:10
    Курахове
  • 15:29
    Успенівка
  • 16:00
    Вугледар Автостанція
  • 16:34
    Павлівка
  • 16:49
    Володимирівка
  • 17:00
    Волноваха АС 2
  • 17:15
    Волноваха
  • 18:30
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 252937
  • Перевізник: Курінний Олександр Сергійович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 10 хв.
13:15
Добропілля
вул. Івана Франка, 12
Перевізник: Ореханов Богдан Олександрович
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 10 хв.
  • 11:35
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:00
    Краматорськ
  • 13:15
    Добропілля
  • 13:44
    Білицьке
  • 14:05
    Покровськ Автовокзал
  • Рейс: № 6210А
  • Перевізник: Ореханов Богдан Олександрович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 15 хв.
13:45
Добропілля
вул. Івана Франка, 12
Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
Модель автобусу:
Мерседес-21
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 09:20
    Сєвєродонецьк АВ
  • 09:45
    Рубіжне
  • 10:10
    Кремінна
  • 11:00
    Лиман
  • 12:00
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:25
    Краматорськ
  • 13:45
    Добропілля
  • 14:30
    Покровськ Автовокзал
  • 14:54
    Селидове
  • 15:35
    Курахове
  • 16:11
    Побєда
  • 16:15
    Вугледар Автостанція
  • 16:25
    Павлівка
  • 16:38
    Володимирівка
  • 17:13
    Волноваха АС 2
  • 17:15
    Волноваха
  • 18:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 18:50
    Маріуполь АС-2
  • 19:10
    Мангуш
  • 19:36
    Червоне Поле
  • 20:15
    Осипенко
  • 20:55
    Бердянськ
  • Рейс: № 263
  • Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 15 хв.
14:30
Добропілля
вул. Івана Франка, 12
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Рута-22
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 12:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:10
    Краматорськ
  • 14:30
    Добропілля
  • 14:47
    Білицьке
  • 15:20
    Покровськ Автовокзал
  • Рейс: № 5475
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 5 хв.
14:55
Добропілля
вул. Івана Франка, 12
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 5 хв.
  • 13:50
    Краматорськ
  • 14:55
    Добропілля
  • Рейс: № 1633
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 49 хв.
17:19
Добропілля
вул. Івана Франка, 12
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 49 хв.
  • 15:30
    Краматорськ
  • 15:41
    Краматорськ ЗЛ
  • 17:19
    Добропілля
  • 17:54
    Білозерське
  • Рейс: № 1134
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 30 хв.
17:50
Добропілля
вул. Івана Франка, 12
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Модель автобусу:
Эталон-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 15:45
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:10
    Краматорськ
  • 17:25
    Білозерське
  • 17:34
    Святогорівка
  • 17:50
    Добропілля
  • 18:10
    Білицьке
  • 18:35
    Покровськ Автовокзал
  • Рейс: № 1214
  • Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 23 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 15 хв.
19:00
Добропілля
вул. Івана Франка, 12
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Рута-22
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 17:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 17:40
    Краматорськ
  • 19:00
    Добропілля
  • 19:17
    Білицьке
  • 19:48
    Покровськ Автовокзал
  • 19:57
    Даченське
  • 20:15
    Селидове
  • Рейс: № 5932
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:55
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 10 хв.
19:05
Добропілля
вул. Івана Франка, 12
Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
Модель автобусу:
Сетра-50
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 10 хв.
  • 01:00
    Ростов-на-Дону
  • 14:25
    Харків АС-6
  • 15:00
    Чугуїв Автовокзал
  • 16:05
    Ізюм
  • 17:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 17:50
    Краматорськ
  • 19:05
    Добропілля
  • 19:50
    Покровськ Автовокзал
  • 20:10
    Селидове
  • 20:50
    Курахове
  • 21:35
    Вугледар Автостанція
  • 22:25
    Волноваха
  • 23:40
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 1614
  • Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
19:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 15 хв.
20:35
Добропілля
вул. Івана Франка, 12
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Модель автобусу:
Богдан 28
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 15:05
    Харків Автовокзал
  • 15:25
    Харків АС-6
  • 16:05
    Чугуїв Автовокзал
  • 17:50
    Ізюм
  • 18:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 19:15
    Краматорськ
  • 20:35
    Добропілля
  • 21:25
    Покровськ Автовокзал
  • Рейс: № 762
  • Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Краматорськ - Добропілля доступно 17 автобусних маршрутів, та 10 перевізників.
  • З них 4 прямих рейсів, а 13 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Краматорськ - Добропілля від 61.86 ₴ до 80.54 ₴.
  • Середній час в дорозі: 1 г. 21 хв., а найшвидший рейс 1 г. 5 хв.
  • Найшвидше прибуття до Добропілля: 07:40, автостанція Добропілля.
  • Найпізніше прибуття до Добропілля: 20:35, автостанція Добропілля.
  • Середня вартість квитків: 75 ₴.
  • Маршрут автобуса Краматорськ - Добропілля можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 12:30
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
  • 13:45
    Добропілля
    вул. Івана Франка, 12
Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
Самий швидкий
  • 07:50
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
  • 08:55
    Добропілля
    вул. Івана Франка, 12
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Раннє прибуття
  • 06:25
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
  • 07:40
    Добропілля
    вул. Івана Франка, 12
Перевізник: Курінний Сергій Анатолійович 22
Пізне прибуття
  • 19:20
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
  • 20:35
    Добропілля
    вул. Івана Франка, 12
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Добропілля, станції на мапі