Uk

Автобус Київ - Миколаїв: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Миколаїв - Київ від 337 грн.
19:30
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г. 50 хв.
04:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ(нов)
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 50 хв.
  • 19:30
    Київ Автовокзал
  • 04:20
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 9574К
  • Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ(нов)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:35
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
9 г. 45 хв.
02:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: Корсар ПП(нов)
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 45 хв.
  • 16:35
    Київ Автовокзал
  • 02:20
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 0350СС
  • Перевізник: Корсар ПП(нов)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:15
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
10 г. 15 хв.
17:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: Оріон-авто ТДВ(нов)
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 10 г. 15 хв.
  • 07:15
    Київ Автовокзал
  • 17:30
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 0171М
  • Перевізник: Оріон-авто ТДВ(нов)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
05:45
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
9 г. 25 хв.
15:10
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: Оріон-авто ТДВ(нов)
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 25 хв.
  • 05:45
    Київ Автовокзал
  • 15:10
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 1036М
  • Перевізник: Оріон-авто ТДВ(нов)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:45
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г. 15 хв.
18:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник:
Модель автобусу:
Neoplan Tourliner (46 seats)
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 15 хв.
  • 09:45
    Київ Автовокзал
  • 10:44
    Біла Церква Автовокзал
  • 12:45
    Умань
  • 14:45
    Первомайськ
  • 15:54
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 16:09
    Вознесенськ
  • 17:09
    Нова Одеса
  • 18:00
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 739
  • Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 38 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
22:45
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
7 г. 55 хв.
06:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник:
Модель автобусу:
Neoplan Tourliner (46 seats)
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 55 хв.
  • 22:45
    Київ Автовокзал
  • 23:44
    Біла Церква Автовокзал
  • 01:40
    Умань
  • 03:35
    Первомайськ
  • 04:45
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 05:15
    Вознесенськ
  • 05:50
    Нова Одеса
  • 06:40
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 669
  • Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
  • На маршруті Київ - Миколаїв доступно 6 автобусних маршрутів, та 4 перевізників.
  • З них 6 прямих рейсів, а 0 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Київ - Миколаїв від 379.5 ₴ до 513.7 ₴.
  • Середній час в дорозі: 9 г. 4 хв., а найшвидший рейс 7 г. 55 хв.
  • Найшвидше прибуття до Миколаїв: 15:10, автостанція Миколаїв Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Миколаїв: 06:40, автостанція Миколаїв Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 447 ₴.
  • Маршрут автобуса Київ - Миколаїв можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 09:45
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 18:00
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
Самий швидкий
  • 22:45
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 06:40
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
Раннє прибуття
  • 05:45
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 15:10
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: Оріон-авто ТДВ(нов)
Пізне прибуття
  • 22:45
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 06:40
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ТОВ "Гюнсел"