Uk

Автобус Київ - Миколаїв: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Миколаїв - Київ від 337 грн.
05:45
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
9 г. 25 хв.
15:10
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ОРІОН-АВТО ТзДВ
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 25 хв.
  • 05:45
    Київ Автовокзал
  • 07:55
    Жашків Автостанція
  • 09:10
    Умань
  • 11:10
    Первомайськ
  • 12:10
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 12:50
    Вознесенськ
  • 14:05
    Нова Одеса
  • 15:10
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 1036
  • Перевізник: ОРІОН-АВТО ТзДВ
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 22 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:15
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
10 г. 15 хв.
17:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ОРІОН-АВТО ТзДВ
Модель автобусу:
ФОЛЬКСВАГЕН 18
Маршрут рейсу
У дорозі: 10 г. 15 хв.
  • 07:15
    Київ Автовокзал
  • 09:25
    Жашків Автостанція
  • 10:30
    Умань
  • 12:20
    Криве Озеро
  • 13:25
    Первомайськ
  • 14:35
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 15:20
    Вознесенськ
  • 16:25
    Нова Одеса
  • 17:30
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 0171
  • Перевізник: ОРІОН-АВТО ТзДВ
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
19:00
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
9 г. 20 хв.
04:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: "КАХОВСЬКЕ АТП 16506" ТОВ
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 20 хв.
  • 14:30
    Костшин-над-Одрою
  • 18:15
    Познань
  • 21:00
    Лодзь
  • 00:05
    Радом
  • 02:05
    Люблін
  • 07:30
    Яворів Автостанція
  • 08:40
    Львів Автовокзал
  • 12:20
    Рівне Автовокзал
  • 15:10
    Житомир Автовокзал
  • 18:20
    Київ Автовокзал
  • 00:50
    Первомайськ
  • 02:00
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 02:35
    Вознесенськ
  • 04:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 05:40
    Херсон Автовокзал
  • 07:10
    Нова Каховка
  • 07:40
    Каховка Автовокзал
  • Рейс: № 9574
  • Перевізник: "КАХОВСЬКЕ АТП 16506" ТОВ
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 13 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:45
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г. 35 хв.
18:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник:
Модель автобусу:
Neoplan Tourliner (46 seats)
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 35 хв.
  • 09:45
    Київ Автовокзал
  • 10:44
    Біла Церква Автовокзал
  • 12:45
    Умань
  • 15:00
    Первомайськ
  • 16:14
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 16:34
    Вознесенськ
  • 17:29
    Нова Одеса
  • 18:20
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 739
  • Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 38 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
22:45
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
7 г. 55 хв.
06:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник:
Модель автобусу:
Neoplan Tourliner (46 seats)
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 55 хв.
  • 22:45
    Київ Автовокзал
  • 23:44
    Біла Церква Автовокзал
  • 01:40
    Умань
  • 03:35
    Первомайськ
  • 04:45
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 05:15
    Вознесенськ
  • 05:50
    Нова Одеса
  • 06:40
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 669
  • Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
  • На маршруті Київ - Миколаїв доступно 5 автобусних маршрутів, та 3 перевізників.
  • З них 4 прямих рейсів, а 1 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Київ - Миколаїв від 379.5 ₴ до 466.68 ₴.
  • Середній час в дорозі: 9 г. 6 хв., а найшвидший рейс 7 г. 55 хв.
  • Найшвидше прибуття до Миколаїв: 15:10, автостанція Миколаїв Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Миколаїв: 06:40, автостанція Миколаїв Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 425 ₴.
  • Маршрут автобуса Київ - Миколаїв можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 09:45
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 18:20
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
Самий швидкий
  • 22:45
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 06:40
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
Раннє прибуття
  • 05:45
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 15:10
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ОРІОН-АВТО ТзДВ
Пізне прибуття
  • 22:45
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 06:40
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ТОВ "Гюнсел"