Uk

Автобус Миколаїв - Київ: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Київ - Миколаїв від 380 грн.
05:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
9 г. 15 хв.
14:45
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник:
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 15 хв.
  • 05:30
    Миколаїв Автовокзал
  • 06:30
    Нова Одеса
  • 07:35
    Вознесенськ
  • 08:25
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 09:15
    Первомайськ
  • 11:20
    Умань
  • 12:30
    Жашків Автостанція
  • 14:45
    Київ Автовокзал
  • Рейс: № 0035
  • Перевізник: Оріон-Авто ТДВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 14 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:45
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
10 г. 45 хв.
18:30
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник:
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 10 г. 45 хв.
  • 07:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 08:45
    Нова Одеса
  • 10:00
    Вознесенськ
  • 10:45
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 11:50
    Первомайськ
  • 13:10
    Криве Озеро
  • 15:00
    Умань
  • 16:10
    Жашків Автостанція
  • 18:30
    Київ Автовокзал
  • Рейс: № 0172Д
  • Перевізник: Оріон-Авто ТДВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:10
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
7 г. 20 хв.
18:30
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 20 хв.
  • 10:00
    Херсон Автовокзал
  • 11:00
    Миколаїв Автовокзал
  • 12:40
    Вознесенськ
  • 13:15
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 14:10
    Первомайськ
  • 15:55
    Умань
  • 18:30
    Київ Автовокзал
  • 10:30
    г. Москва
  • Рейс: № 010-1
  • Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
8 г. 20 хв.
20:20
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник: Гюнсел ТОВ
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 20 хв.
  • 10:30
    Херсон Автовокзал
  • 11:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:55
    Вознесенськ
  • 14:35
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 15:25
    Первомайськ
  • 17:15
    Умань
  • 18:55
    Біла Церква Автовокзал
  • 20:20
    Київ Автовокзал
  • Рейс: № 0670
  • Перевізник: Гюнсел ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
20:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
8 г. 20 хв.
05:00
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник: Шмагановский В.О. ФОП
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 20 хв.
  • 16:30
    Залізний Порт
  • 18:45
    Херсон Автовокзал
  • 20:30
    Миколаїв Автовокзал
  • 22:10
    Вознесенськ
  • 22:50
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 23:50
    Первомайськ
  • 01:30
    Умань
  • 05:00
    Київ Автовокзал
  • 08:00
    Житомир Автовокзал
  • 09:40
    Новоград-Волинський
  • 11:15
    Рівне Автовокзал
  • 12:40
    Луцьк
  • 14:05
    Ковель
  • 06:30
    Вільнюс
  • Рейс: № 085-3
  • Перевізник: Шмагановский В.О. ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:10
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
8 г. 50 хв.
06:00
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 50 хв.
  • 18:00
    Каховка Автовокзал
  • 18:20
    Нова Каховка
  • 19:45
    Херсон Автовокзал
  • 21:00
    Миколаїв Автовокзал
  • 22:35
    Вознесенськ
  • 23:15
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 00:10
    Первомайськ
  • 06:00
    Київ Автовокзал
  • 09:00
    Костшин-над-Одрою
  • Рейс: № 082-1
  • Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
9 г. 50 хв.
07:30
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 50 хв.
  • 20:30
    Херсон Автовокзал
  • 21:30
    Миколаїв Автовокзал
  • 22:35
    Коблеве Автостанція
  • 00:15
    Одеса АС Привокзальна
  • 00:35
    Одеса Автовокзал
  • 03:50
    Умань
  • 07:30
    Київ Автовокзал
  • 21:30
    г. Москва
  • Рейс: № 075-1
  • Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
23:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
8 г. 15 хв.
07:15
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник: Гюнсел ТОВ
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 15 хв.
  • 21:30
    Херсон Автовокзал
  • 22:50
    Миколаїв Автовокзал
  • 00:15
    Вознесенськ
  • 00:54
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 01:35
    Первомайськ
  • 03:55
    Умань
  • 05:39
    Біла Церква Автовокзал
  • 07:15
    Київ Автовокзал
  • Рейс: № 0740
  • Перевізник: Гюнсел ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
8 г. 20 хв.
14:40
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
Перевізник: Автотранзит ПП
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 20 хв.
  • 05:00
    Херсон Автовокзал
  • 06:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 07:05
    Нова Одеса
  • 07:55
    Вознесенськ
  • 08:40
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 09:30
    Первомайськ
  • 10:25
    Голованівськ
  • 11:20
    Умань
  • 12:15
    Жашків Автостанція
  • 14:40
    Київ АС Київ
  • 16:40
    Житомир Автовокзал
  • 17:05
    Коростень
  • 19:10
    Сарни
  • 19:20
    Рівне Автовокзал
  • 21:05
    Ковель
  • 22:20
    Львів Автовокзал
  • 14:00
    Щецин
  • Рейс: № 084-3
  • Перевізник: Автотранзит ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Миколаїв - Київ доступно 9 автобусних маршрутів, та 6 перевізників.
  • З них 2 прямих рейсів, а 7 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Миколаїв - Київ від 336.61 ₴ до 455.4 ₴.
  • Середній час в дорозі: 8 г. 48 хв., а найшвидший рейс 7 г. 20 хв.
  • Найшвидше прибуття до Київ: 14:40, автостанція Київ АС Київ.
  • Найпізніше прибуття до Київ: 07:30, автостанція Київ Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 423 ₴.
  • Маршрут автобуса Миколаїв - Київ можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 21:10
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 06:00
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ
Самий швидкий
  • 11:10
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 18:30
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
Раннє прибуття
  • 06:20
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 14:40
    Київ АС Київ
    вул. Симона Петлюри, 32
Перевізник: Автотранзит ПП
Пізне прибуття
  • 21:40
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 07:30
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП