Uk

Автобус Миколаїв - Київ: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Київ - Миколаїв від 380 грн.
05:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
9 г. 15 хв.
14:45
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник:
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 15 хв.
  • 05:30
    Миколаїв Автовокзал
  • 06:30
    Нова Одеса
  • 07:35
    Вознесенськ
  • 08:25
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 09:15
    Первомайськ
  • 11:20
    Умань
  • 12:30
    Жашків Автостанція
  • 14:45
    Київ Автовокзал
  • Рейс: № 0035
  • Перевізник: Оріон-Авто ТДВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:45
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
10 г. 35 хв.
18:20
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник: Савченко Г.І. ФОП
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 10 г. 35 хв.
  • 07:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 09:10
    Коблеве Автостанція
  • 10:15
    Одеса АС Привокзальна
  • 10:40
    Одеса Автовокзал
  • 14:45
    Умань
  • 18:20
    Київ Автовокзал
  • 20:30
    Житомир Автовокзал
  • 23:35
    Рівне Автовокзал
  • 01:00
    Луцьк
  • 02:30
    Володимир-Волинський
  • 10:00
    Лодзь
  • 11:55
    Ченстохова
  • 13:25
    Катовіце
  • Рейс: № 073-1
  • Перевізник: Савченко Г.І. ФОП
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 10 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
7 г. 10 хв.
16:30
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 10 хв.
  • 08:00
    Херсон Автовокзал
  • 09:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 10:40
    Вознесенськ
  • 11:30
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 12:20
    Первомайськ
  • 13:40
    Умань
  • 16:30
    Київ Автовокзал
  • 09:00
    г. Москва
  • Рейс: № 010-1
  • Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:10
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
8 г. 50 хв.
06:00
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 50 хв.
  • 18:00
    Каховка Автовокзал
  • 18:20
    Нова Каховка
  • 19:45
    Херсон Автовокзал
  • 21:00
    Миколаїв Автовокзал
  • 22:35
    Вознесенськ
  • 23:15
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 00:10
    Первомайськ
  • 06:00
    Київ Автовокзал
  • 09:00
    Костшин-над-Одрою
  • Рейс: № 082-1
  • Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
23:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
8 г. 15 хв.
07:15
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник: Гюнсел ТОВ
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 15 хв.
  • 21:30
    Херсон Автовокзал
  • 22:50
    Миколаїв Автовокзал
  • 00:15
    Вознесенськ
  • 00:54
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 01:35
    Первомайськ
  • 03:55
    Умань
  • 07:15
    Київ Автовокзал
  • Рейс: № 0740
  • Перевізник: Гюнсел ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Миколаїв - Київ доступно 5 автобусних маршрутів, та 5 перевізників.
  • З них 2 прямих рейсів, а 3 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Миколаїв - Київ від 370.38 ₴ до 460.46 ₴.
  • Середній час в дорозі: 8 г. 49 хв., а найшвидший рейс 7 г. 10 хв.
  • Найшвидше прибуття до Київ: 14:45, автостанція Київ Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Київ: 07:15, автостанція Київ Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 433 ₴.
  • Маршрут автобуса Миколаїв - Київ можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 21:10
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 06:00
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ
Самий швидкий
  • 09:20
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 16:30
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
Раннє прибуття
  • 05:30
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 14:45
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
Перевізник: Оріон-Авто ТДВ
Пізне прибуття
  • 23:00
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 07:15
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
Перевізник: Гюнсел ТОВ